boksy dachowe

W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w zasadzie każda pora jest dobra na to żeby zażyć odrobinę wypoczynku oraz zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy wyruszamy na wyprawę z rodziną czasem zdarza się, że ciężko jest ulokować wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się zapytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, by weselić się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

boxy dachowe Northline

Dobry wybór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym kupnem, którego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod uwagę parę istotnych aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie należy ogłosić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu więc w pierwszej kolejności wypada się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współbrzmieć. Poprawnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i prawdopodobnie najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a na domiar tego warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli chodzi o wagę kufra, przed kupnem należałoby dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za jakie wypada dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.